Series
Ratings
39
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.0
Youth Over FlowersRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Radiant OfficeRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The PackageRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0