Movies
Ratings
616
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
SorumRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0