Titles you rated
Reply 1994Rated ★ 3.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5
Marvel's The DefendersRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Strike LoveRated ★ 3.5
PuckRated ★ 3.5- The Final MatchRated ★ 3.5
- First LoveRated ★ 4.0
- Star in My HeartRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 3.5- BossRated ★ 4.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5