Movies
Ratings
987
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 3.0
After the RainRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5