Titles you rated
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
Flying ColorsRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.5
Burn the Stage: The MovieRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Miss BaekRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Love Yourself in SeoulRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
DangalRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The FivesRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 3.5