Movies
Ratings
152
Dumb and DumberRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
A Single SparkRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
American History XRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
Rocky IVRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
HeatRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
Thank You for SmokingRated ★ 5.0
City Of The Rising SunRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0