Titles you rated
The End of the StormRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 3.5