Movies
Ratings
242
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
NonnasRated ★ 3.0
BossRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 2.5
TriangleRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0