Titles you rated
ExitRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
DownfallRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Shangri-La : Near ExtinctionRated ★ 0.5
Swing KidsRated ★ 2.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 2.5
ResistanceRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 0.5
ChicagoRated ★ 3.0
The Basketball DiariesRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.5
Ocean's EightRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.0