Titles you rated
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Game Development GirlsRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Bloom Into YouRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0