Titles you rated
Rush HourRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0