Movies
Ratings
24
The PianistRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0