Movies
Ratings
220
GodzillaRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
BladeRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 2.0
The Guard PostRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 1.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 2.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0- She s On DutyRated ★ 4.0