Titles you rated
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.0
BabeRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
AlienRated ★ 2.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0