Movies
Ratings
176
IdentityRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5