Movies
Ratings
407
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 2.5
After EarthRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
First ManRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0