Titles you rated
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Monte CarloRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Jersey GirlRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Wedding SingerRated ★ 4.0
Sydney WhiteRated ★ 3.0
Like CrazyRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 3.0
New York MinuteRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 4.0