Movies
Ratings
213
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
HawkingRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
RashomonRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 1.0
A MillionRated ★ 1.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 1.0
Rush HourRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0