Movies
Ratings
734
Last Night in SohoRated ★ 5.0
MalignantRated ★ 2.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 0.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5