Movies
Ratings
502
1917Rated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
Spy GameRated ★ 4.0