Movies
Ratings
373
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 0.5
Pacific RimRated ★ 1.5
The DoubleRated ★ 1.5
Life After BethRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
The Evil DeadRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0