Titles you rated
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
9Rated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0