Titles you rated
Warm and CozyRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Movie RoomRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0