Titles you rated
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 0.5
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Snatch UpRated ★ 2.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 1.5
2012Rated ★ 3.5
SawRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5