Series
Ratings
45- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0