Movies
Ratings
177
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Shanghai NoonRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
BlindRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 2.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 5.0
The MechanicRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 4.5
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5