Series
Ratings
80
Joy of Conversation 3Rated ★ 5.0- Tonight is U-ShapedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
My Working VlogRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.5- 14FRated ★ 5.0
A Meal Makes Her ForgetRated ★ 2.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 5.0
Gourmet Detective Goro AkechiRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0- 명탐정 코난 미방송분 1Rated ★ 5.0