Movies
Ratings
498
The DepartedRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 0.5
MissingRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
The Good ShepherdRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0