Titles you rated
SuitsRated ★ 3.0
The Day of the JackalRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.0
TehranRated ★ 4.0
TehranRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Fallout Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.5