Movies
Ratings
112
School of RockRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0