Titles you rated
Love Takes ControlRated ★ 4.0
My Journey To YouRated ★ 4.5
My BossRated ★ 4.5
Exclusive FairytaleRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
Lovely WriterRated ★ 5.0
Naughty BabeRated ★ 4.0
Pit BabeRated ★ 4.5
Be Loved in House: I DoRated ★ 4.0
KinnPorsche The SeriesRated ★ 4.0
Plus & MinusRated ★ 4.0- My Tooth Your LoveRated ★ 3.0
You Are MineRated ★ 3.0
Jack O' FrostRated ★ 4.0
Kiseki: Dear to MeRated ★ 5.0- Senpai, Danjite Koidewa!Rated ★ 3.5
Tokyo in April Is...Rated ★ 4.5
Takara-kun to Amagi-kunRated ★ 3.0- Fukokun wa kisusuru shikanaiRated ★ 4.0
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 3.5