Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0