Series
Ratings
17
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5