Movies
Ratings
175
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 1.0