Movies
Ratings
722
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
The MatchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
BabylonRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
The MegRated ★ 0.5
EscapeRated ★ 1.0
The BikeridersRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5