Movies
Ratings
151
LooperRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 2.0
BeatRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 2.0
WaterboysRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0