Movies
Ratings
223
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5