Movies
Ratings
18
Blue StreakRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5- City of DamnationRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Longest YardRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0