Movies
Ratings
111
Cold EyesRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 4.0