Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.5
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 4.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
CarsRated ★ 2.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0