Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 5.0
Trivial MattersRated ★ 5.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Irrational ManRated ★ 4.0
Cheer Up Mr. LeeRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Last VegasRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
I, TonyaRated ★ 3.5
Perfect SenseRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Yourself and YoursRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5