Titles you rated
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0