Movies
Ratings
154
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 4.5
HulkRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.5