Titles you rated
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Love AlarmRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
TravelersRated ★ 3.5
TravelersRated ★ 3.5
TravelersRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5