Movies
Ratings
458
LimitlessRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 4.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 2.5
A Cure for WellnessRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0