Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.5
TangledRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0