Movies
Ratings
785
Son of SaulRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Leaving Las VegasRated ★ 4.0
Mid90sRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
SchumacherRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0