Movies
Ratings
608
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 2.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Center StageRated ★ 3.5
RiseRated ★ 4.0
Dance Dreams: Hot Chocolate NutcrackerRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0
Sliding DoorsRated ★ 4.0
A Short Film About LoveRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
SidewallsRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 2.0