Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 1.0
Midnight Diner 2Rated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0