Titles you rated
Primal FearRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
You Don't Know JackRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
Last HolidayRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 4.5